Карта Славути, Хмельницької області

Опубликовано: 10.01.2019


Ви на карті Славути - одне з 460 міст України. Одне з міст Хмельницької області. Онлайн мапа Славути може змінювати вигляд з мапи схеми вулиць в супутникову карту, яка також може накласти карту доріг. Карта допоможе знайти інформацію про місто Славута, та сусідні міста поблизу Славути. Масштаб мапи знаходиться справа знизу. Збільшивши масштаб мапи можна буде побачити детальну карту, а також будинки та дороги Славути.
На цій мапі міста Славута легко знайти вулицю, будинок, а також адресу. Щоб почати пошук просто напишіть назву і натисніть Пошук. Ще на мапі можна прокласти маршрут з Славути та розрахувати відстань між містами. Маршрут та відстань будується по картам від гугла. На сторінці є розділ з популярними маршрутами з Славути. Також є список вулиць якими зацікавлені відвідувачі Славути. Додатково на карті міста Славута є список інших міст з області. Тому відстань між містами з Хмельницької області розрахувати не важно.
Вітаємо на карті Славути, попереджаємо що ці мапи безкоштовні. Початкові данні для мапи беруться з популярних карт гугла та яндекса, які є найкращими та точними. Коротка інформація про карту Славути: Україна, Хмельницька область, Славута, координати - 50.302776:26.868404. В місті проживає 34340 осіб. Вітаємо на сайті карти Славути українською мовою.



Славута, Славутський район, Хмельницька область


Частина 1 Частина 2

Славута — місто районного підпорядкування, розташоване на правому березі річки Горині, при впадінні у неї невеликої мілководної річки Утки. В місті є залізнична станція, що знаходиться на лінії Шепетівка—Здолбунів. Відстань до обласного центру 151 км. Населення — 25,6 тис. чоловік.

Славута — центр району, площа якого 1,3 тис. кв. км, населення — 97,5 тис. чоловік (у т. ч. сільського — 71,9 тис., міського — 25,6 тис.). У районі 82 населені пункти, підпорядковані 1 міській та 28 сільським Радам; 33 колгоспи, за якими закріплено 75,5 тис. га земельних угідь, у т. ч. 63,3 тис. га орної землі; 26 промислових підприємств, 3 будівельні організації, 8 лікарень, 10 пологових будинків, 51 фельдшерсько-акушерський пункт, 13 профілакторіїв, 82 школи, 75 будинків культури і клубів, 69 бібліотек.

Територія сучасної Славути була заселена з найдавніших часів. У місті та поблизу його виявлено рештки поселення доби неоліту. В урочищі Вершині досліджено залишки поселень і курган доби бронзи. Знайдено також речі часів черняхівської культури.

Перші письмові згадки про Славуту зустрічаються в документах XVII ст., коли край перебував під владою польсько-шляхетських загарбників. На перших порах у цьому місці існувало два поселення — Деражня і Воля, у яких 1629 року налічувалося відповідно 40 і 33 дими. Села належали князям Заславським. Близько 1634 року Деражню і Волю було об’єднано. Нове поселення спочатку називалося Славутиною, згодом Славутою.

Швидко зростала кількість населення Славути. У 30-х роках XVII ст., коли вона перетворилася на містечко, сюди переселилося 20 селян із сусідніх сіл Могилян, Княгинина, Уєздець, Білобережжя, Заруддя. Заселяли Славуту і втікачі з далеких сіл. Селяни приходили з дружинами, дітьми, з майном, сподіваючись врятуватися від покріпачення. Але й на новому місці їх чекала не краща доля — розміри повинностей весь час збільшувалися.



Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради


На базі загальноосвітньої школи  №1 відбувся семінар – практикум “Використання педагогічної спадщини Василя Сухомлинського в умовах сучасної школи»,  присвячений 100-річчю від дня народження В.Сухомлинського.  У заході взяли   участь учителі початкових класів, голови шкільних методичних об’єднань  та методист ІМЦ управління освіти Сірук О.В.

Розпочала семінар Сірук О.В., яка акцентувала увагу на тому, що педагогічні ідеї В. Сухомлинського  тісно пов’язані з принципами Нової української школи.

Про  те, як  впроваджуються  ідей великого педагога в контексті Нової української школи, поділилася досвідом  Руй Т.І., керівник шкільного об’єднання вчителів початкової школи  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. У своєму виступі вона зазначила, що  погляди великого педагога В .О.Сухомлинського знайшли своє відображення в концепції  Нової української школи, бо його новаторські здобутки- це школа радості, школа під блакитним небом, уроки мислення серед природи, Батьківська школа, літературні твори для дитячого читання та настільна книга “Сто порад учителю” є актуальними і сьогодні.

Цікавим та креативним був проведений майстер- клас вчителя  Худік Г.І.  “Використання порад  В.О Сухомлинського в роботі вчителя  початкових класів”, під час якого присутні  власноруч виготовили пташок,  які є головними героями багатьох казок Василя Сухомлинського .

Вчителі  Каленюк Л.В.  та Блага О. А у межах проекту «Інтелект України»     поділилися досвідом  з колегами  щодо  вивчення  творчості В.О Сухомлинського за програмою науково – педагогічного проекту.  Людмила Вікторівна та  Оксана Анатоліївна,  використовуючи інтерактивні форми роботи,  на прикладі  циклу  уроків з літературного читання 3 класу  та  циклу уроків з  української мови 2 класу,  показали, як за допомогою казок В.Сухомлинського можна дітям пізнати  навколишній світ, зрозуміти складні моральні  поняття  дружби, працелюбності, сміливості тощо.

На  завершення педагоги  висловили власні думки щодо використання творчої спадщини В.О. Сухомлинського у своїй роботі.



Хмельницька область - топографічна карта


« Хмельницька область -  топографічна карта »

Скачать   «Карты городов и областей Украины»     бесплатно, а также скачать много других карт можно в нашем   архиве карт

Туристические ресурсы Хмельницкой области.  Хмельницкая область  расположена в западной части Украины.

Область расположена в лесостепной зоне. На территории области 165 рек, которые принадлежат к бассейнам Днепра (Горынь, Случ и др.), Южного Буга(Бужок, Волк, Згар, Ров, Иква), Днестра (Збруч, Жванчик, Смотрич).

В области 269 территорий и объектов природно-заповедногого фонда, в том числе 8 памятников садово-паркового искусства (Антонинский, Голозубинецкий, Малиевецкий, Михайловский, Новоселицкий Полонского района, Новоселицкий Староконстантиновского района, Полонский, Самчиковский парки). В области расположен Национальный природный парк «Подольские Товтры». Природной достопримечательностью является Смотрицкий каньон в долине р. Смотрич. Известная пещера находится в с. Черче.

К природным рекреационным ресурсам Хмельничины относят благоприятные климатические условия, живописные пейзажи, значительные лесные массивы, а также источники минеральных вод вблизи Сатанова (маломинерализованные воды типа «Нафтуся»), в Полонском районе (радоновые). Сатанов, расположен в долине р. Збруч, на склонах Товтр, является известным бальнеологичним курортом.


Loading...